İade, Teslim ve Ödeme

Müşterimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir hizmetle karşılamaya çalıştığımız web sitemizde, karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için, lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

Satılan ürünün iade işlemlerinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşterimizin siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmesi gerekmektedir. Kargo ile gönderilen ürünün paketinde ya da ambalajında herhangi bir kırılma, bozulma, kutunun açılması veya ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünün alınmama sebebini tutanak ile belgelemesini sağlayınız.

Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

Satılan ürünlerin iadesi sadece aşağıdaki durumlarda mümkündür:

  1. Satılan üründe fabrikasyon hatası olması,
  2. Satılan ürünün taşınması esnasında zarar görmesi,

Aldığınız ürünü, ambalajını açmadan, tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Bu gibi iade durumlarında ürün, kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir. Ürün iadesi yapılırken faturanın ve varsa diğer evrakların (garanti belgesi, kullanım talimatı vb.) mutlaka kargo kutusunda ve tahrip olmamış durumda gönderilmesi gerekmektedir.

Güvenli ve hızlı alışveriş için tüm kolaylıklar web sitemizden sağlanmaktadır.

Satın alınan ürünleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünlerin ortalama ulaşım süresi 1 gündür. Kargo hizmetinin olmadığı ilçe ve köylerde belirli günlerde yapılan sevkiyatlardan dolayı 5 güne kadar uzayabilen teslimatlar olabilmektedir.

Teslim ve Ödeme

Müşterilerimizin ürün temininde sıkıntı çekmemesi için anlık stok güncelleme işlemi yapılmaktadır.

Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikası sahibidir.

Ankara Okulu Basım Yayım San. Tic. Ltd. Şti. hiçbir müşterisinin kredi kartı numarasını kayıt etmez. Üye girişi ve satın alma aşamasında girmiş olduğunuz tüm bilgiler 128 bit şifreleme ile ilgili sistemlere iletilir.

Kredi kartı, Banka Havalesi, EFT ödeme araçları ile kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimizde bankaların güvenli ödeme bölgesine yönlendirilerek çekim yapılmaktadır. SSL Güvenli ödeme yöntemi ile cep telefonunuza gelen şifre ile bankaların sistemleri kullanılarak çekim yapılmaktadır.